Renovace a repase

Naše know-how je založeno na dlouholetých zkušenostech v oboru a neustálém sledování nových trendů

Hravě si poradíme s renovací i repasí jakýchkoliv interiérů

Zub času a pravidelné používání zanechá svůj otisk na všem. Ovšem pokud jsou použity kvalitní materiály a funkční vlastnosti jsou zachovány, tak to ještě nemusí znamenat, že to patří do starého železa. Ne vždy musí docházet k výměně opotřebovaných dílců za nové, protože mnohé komponenty se často dají s velkým úspěchem repasovat nebo renovovat.  Jde také kombinovat repasi s dodávkou nových komponentů. Mluvíme o materiálech jako jsou dřevo, ocel, hliník, čalouněné výrobky, ale také plasty jako polypropylen, polyamid a další…

Zaměřujeme se na vzájemný soulad a harmonii interiéru a exteriéru, a to včetně designu a volby výrobního materiálu našich produktů. Hledáme taková řešení designu prostoru a sezení, která doladí jeho atmosféru a podtrhnou celkový dojem. Technické a funkční parametry jsou samozřejmostí, která je nezbytnou součástí počátečního návrhu.

Náš příběh

Mezi naše reference patří tribuny a sedadla na fotbalových stadionech, sportovních a multifunkčních halách, sedadla v kinech, kulturních sálech, divadlech, posluchárnách, konferenčních a kongresových sálech, v domácích kinech, planetáriích a dokonce i na proslulých výletních lodích.

Více než 20letá zkušenost nám nabízí dostatečný rozhled v oboru, nezapomínáme však sledovat moderní projekty a nové trendy. Celosvětově uznávané certifikáty na používané komponenty, úzká spolupráce se zkušebnou, která provádí akustická měření a statické testy výrobků zajišťují bezpečnost a nezávadnost našich produktů.

Díky tomuto komplexnímu pohledu spolupracujeme nejen s tuzemskými, ale i zahraničními klienty z Německa, Rakouska, Francie, Belgie i Skandinávie, pro které navrhujeme indoorová i outdoorová sezení přímo na míru.

Podepsat už se můžeme například pod projekty jako Letzigrund Stadion Curych, Allianz Arena Mnichov nebo Oslo Spektrum.

Kontaktujte nás a my se Vám nabídneme to nejlepší z našich produktů