O nás

Naše know-how je založeno na dlouholetých zkušenostech v oboru a neustálém sledování nových trendů

Zaměřujeme se na vzájemný soulad a harmonii interiéru a exteriéru, a to včetně designu a volby výrobního materiálu našich produktů. Hledáme taková řešení sezení, která doladí atmosféru prostoru jako takového a podtrhnou jeho celkový dojem. Technické a funkční parametry jsou samozřejmostí, která je nezbytnou součástí počátečního návrhu.

Náš příběh

Tribuny a sedadla na fotbalových stadionech a ve sportovních a multifunkčních halách, sedadla v kinech, kulturních sálech, divadlech, posluchárnách, konferenčních a kongresových sálech, v domácích kinech, planetáriích a dokonce i na proslulých výletních lodích jsou n áš život. Více než 15letá zkušenost nám nabízí dostatečný rozhled v oboru, nezapomínáme však sledovat moderní projekty a nové trendy. Celosvětově uznávané certifikáty na používané komponenty, úzká spolupráce se zkušebnou, která provádí akustická měření a statické testy výrobků zajišťují bezpečnost a nezávadnost našich produktů.

Díky tomuto komplexnímu pohledu spolupracujeme nejen s tuzemskými, ale i zahraničními klienty z Německa, Rakouska, Francie, Belgie i Skandinávie, pro které navrhujeme indoorová i outdoorová sezení přímo na míru.

Podepsat už se můžeme například pod projekty jako Letzigrund Stadion Curych, Allianz Arena Mnichov nebo Oslo Spektrum. Zaměřujeme se na harmonii mezi interiérem a exteriérem, včetně volby a designu výrobních materiálů našich produktů. Hledáme také řešení sezení, které doladí atmosféru samotného prostoru a podtrhnou celkový dojem. Technické a funkční parametry jsou samozrejmostí, které je neoddělitelnou součástí počátečního návrhu.

Kontaktujte nás a my se Vám nabídneme to nejlepší z našich produktů