O nás

Naše know-how je založeno na dlouholetých zkušenostech v oboru a neustálém sledování nových trendů

Zaměřujeme se na vzájemný soulad a harmonii interiéru a exteriéru, a to včetně designu a volby výrobního materiálu našich produktů. Hledáme taková řešení sezení, která doladí atmosféru prostoru jako takového a podtrhnou jeho celkový dojem. Technické a funkční parametry jsou samozřejmostí, která je nezbytnou součástí počátečního návrhu.

Náš příběh

Tribuny a sedadla na fotbalových stadionech a ve sportovních a multifunkčních halách, sedadla v kinech, kulturních sálech, divadlech, posluchárnách, konferenčních a kongresových sálech, v domácích kinech, planetáriích a dokonce i na proslulých výletních lodích. Více než 15letá zkušenost nám nabízí dostatečný rozhled v oboru, nezapomínáme však sledovat moderní projekty a nové trendy. Celosvětově uznávané certifikáty na používané komponenty, úzká spolupráce se zkušebnou, která provádí akustická měření a statické testy výrobků zajišťují bezpečnost a nezávadnost našich produktů.

Díky tomuto komplexnímu pohledu spolupracujeme nejen s tuzemskými, ale i zahraničními klienty z Německa, Rakouska, Francie, Belgie i Skandinávie, pro které navrhujeme indoorová i outdoorová sezení přímo na míru.

Podepsat už se můžeme například pod projekty jako Letzigrund Stadion Curych, Allianz Arena Mnichov nebo Oslo Spektrum.[:sk]Zameriavame sa na harmóniu medzi interiérom a exteriérom, vrátane voľby a dizajnu výrobných materiálov našich produktov. Hľadáme také riešenia sedenia, ktoré doladia atmosféru priestoru ako takého a podtrhnú celkový dojem. Technické a funkčné parametre sú samozrejmosťou, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou počiatočného návrhu.